[wpseo_breadcrumb] Amikor dialízisre jártam, főleg gyerekként előfordult, hogy egy-egy hétvégén „túlittam” magam. Vendégség miatt, vagy éppen lázadtam, vagy mikor miért. ...
[wpseo_breadcrumb] Mindenki tudja, folyton halljuk, de valahogy sokaknak mégsem rutinszerű. Hogy mi ez? A megfelelő mennyiségű és minőségű folyadékfogyasztás. Mindenkinek ...